Squat Rack

Stojan na činky Evolve je přizpůsoben pro dřepy, ale svaly horní části těla lze trénovat také úpravou tréninkové lavice. Držáky závaží vám umožní úhledně a bezpečně uložit disky hmotnosti. 

Můžeme doručit do:
18.3.2021
2 týdny
Kód: EVPLPT207
Značka: EVOLVE
24 910 Kč
Kategorie: Posilovací trenažéry
Záruka: 2 roky
evolve stangos stovas squat rack
ZdarmaZdarma

ODOLNÝ RÁM

Hlavní rám je vyroben z extra silného ocelového potrubí o průměru 95 mm a tloušťce 2,5 mm a je přivařen k hranatému ocelovému rámu o tloušťce 120 x 60 mm, tloušťce 3 mm. Termostatický rámeček s práškovým nástřikem zajišťuje rovnoměrnou, jasnou barvu, elegantní lesk a odolnost proti vlhkosti, rzi a poškrábání. Všechny šrouby a matice jsou vyrobeny z nerezové oceli, což zajišťuje maximální stabilitu spojů.

BEZPEČNOST A STABILITA

Odolný stojan na činky splňuje normy GB 17498-2008 a EU EN2057. Jsou integrovány speciální ochranné držáky, které chrání před nehodami v případě, že cvičení nedokončíte. Nohy potažené měkkým PVC chrání podlahu před poškozením a zaručují stabilitu trenažéru.

FUNKČNÍ DESIGN

5 párů držáků činek pokrytých nárazuvzdorným materiálem TPU. Díky těmto držákům je i při těžších cvicích zajištěna maximální bezpečnost a již není nutná pomoc trenéra nebo nadřízeného. Integrovaných 6 držáků pro uložení závaží - odpor můžete snadno změnit, protože závaží budou vždy na dosah.

PŘIZPŮSOBTE BARVU SVÉMU SPORTOVNÍMU KLUBU

Kupte si sportovní vybavení, které odpovídá image vaší značky. Vytvořte vizuálně přitažlivý dojem s vybranými barvami, protože nákupem většího množství můžeme přizpůsobit barvy trenérů Evolve vašim potřebám. Vyberte si špičkové fitness vybavení, které vydrží nejen neustálé intenzivní tréninky v komerčním prostředí, ale je také přizpůsobeno barevnému rozsahu vašeho interiéru.