Smith Machine

Stroje Evolve Smith jsou vhodné pro trénink svalů horní i dolní části těla. Počítadlo s protizávažím poskytne maximální nízkou počáteční hmotnost. Držáky závaží vám umožní pohodlně ukládat kotouče závaží.

Můžeme doručit do:
18.3.2021
2 týdny
Kód: EVPLPT222
Značka: EVOLVE
58 601 Kč
Kategorie: Posilovací trenažéry
Záruka: 2 roky
evolve smito stakles smith machine
ZdarmaZdarma

ODOLNÝ RÁM

Hlavní rám je vyroben z extra silného ocelového potrubí o průměru 95 mm a tloušťce 2 mm a je přivařen k hranatému ocelovému rámu o tloušťce 140 x 70 mm a tloušťce 4 mm. Termostatický rámeček s práškovým nástřikem zajišťuje rovnoměrnou, jasnou barvu, elegantní lesk a odolnost proti vlhkosti, rzi a poškrábání. Všechny šrouby a matice jsou vyrobeny z nerezové oceli, což zajišťuje maximální stabilitu spojů.

HLADKÝ VÝCVIK

Ložiska jsou vyrobena z hliníkové slitiny, což zajišťuje plynulý pohyb úchopu během cvičení. Odolné ocelové kolejnice jsou vybaveny lineárními ložisky a jsou přizpůsobeny pro plynulé klouzání, čímž snižují tření a potlačují hluk generovaný během tréninku.

BEZPEČNOST A STABILITA

Odolné kovářské stroje vyhovují normám GB 17498-2008 a EU EN2057. Ve spodní části jsou integrovány speciální ochranné držáky, které zabraňují nehodám v případě nedokončení cvičení. Nohy potažené měkkým PVC chrání podlahu před poškozením a zaručují stabilitu trenažéru.

FUNKČNÍ DESIGN

Až 20 držáků činky s pohodlným a snadno použitelným hákem. Díky těmto držákům je i při těžších cvicích zajištěna maximální bezpečnost a již není nutná pomoc trenéra nebo nadřízeného. Integrovaných 6 držáků pro uložení závaží - odpor můžete snadno změnit, protože závaží budou vždy na dosah.