Posilovací stroj Shoulder Press

trenažér tlakového ramene pro svaly zad. Výšku sedadla lze nastavit, aby se trenažér přizpůsobil uživatelům různých výšek. Nezávislé táhla pomáhají rovnoměrně trénovat svaly. Měkké čalounění poskytuje pohodlnou základnu pro cvičení. Pohodlné protiskluzové rukojeti, snadno nastavitelný odpor a hmotnostní rozsah až 86 kg. Ideální pro profesionální použití ve sportovních klubech a komerčních tělocvičnách.

Můžeme doručit do:
18.3.2021
2 týdny
Kód: EVSCPC2003
Značka: EVOLVE
40 662 Kč
Kategorie: Posilovací stroje
Záruka: 2 roky
evolve EV SC PC 2003
ZdarmaZdarma

ERGONOMICKÝ DESIGN

Ergonomický design se perfektně přizpůsobí tělu uživatele a pomáhá zajistit správnou polohu a stabilizovat klouby po celou dobu cvičení. Nastavitelné sedadlo usnadňuje přizpůsobení trenéra různým potřebám a složení těla uživatelů a snadno se používají jasně červené ovladače nastavení.

BEZPEČNÉ A SNADNÉ POUŽITÍ

Paleta závaží vybraných silových center je pokryta neprůhlednou deskou, která nejen vypadá stylově, ale také chrání před úrazy během tréninku. Odpor můžete snadno zvolit přesunutím červeného kolíku na požadovanou desku. Každá závaží je navíc ošetřena vrstvou, která chrání před rzí a poškozením.

FUNKČNÍ ŘEŠENÍ

Lahve a držáky příslušenství - vždy po ruce, takže v případě potřeby se můžete občerstvit oblíbeným nápojem nebo si nasadit příslušenství dostupné během tréninku. Štítky na trenažéru označují uživatelům, které svalové skupiny konkrétní trenažér pomáhá trénovat, a znázorňují, jak správně provádět cvičení.

ERGONOMICKÉ ČALOUNĚNÍ

Měkké a pohodlné průmyslové čalounění je vyplněno hustou odolnou pěnou, která je maximálně odolná proti deformaci. Pěna je pokryta odolnou umělou kůží a opěradlo je pokryto další odnímatelnou vrstvou umělé kůže, která nejen chrání povrchy čalounění před opotřebením, ale v případě potřeby se snadno a rychle vymění.

ODOLNÝ RÁM

Pevný rám je vyroben z oválných trubek lakovaných práškovou technologií. Tato technologie lakování zajišťuje nejen rovnoměrné pokrytí barev, ale také chrání před poškrábáním. Díky tomu je ideální pro použití nejen doma, ale také ve sportovních klubech, společnostech, školách, vojenských základnách, školách a jiných typech tělocvičen.

PŘIZPŮSOBTE BARVU SVÉMU SPORTOVNÍMU KLUBU

Kupte si sportovní vybavení, které odpovídá image vaší značky. Vytvořte vizuálně přitažlivý dojem s barvami podle vašeho výběru, protože když si koupíte větší množství, můžeme přizpůsobit barvy tréninkového rámu a čalounění Evolve vašim potřebám. Vyberte si špičkové fitness vybavení, které vydrží nejen neustálé intenzivní tréninky v komerčním prostředí, ale je také přizpůsobeno barevnému rozsahu vašeho interiéru.

BIOMECHANICKY NASTAVENÝ POHYB RUKOJEŤ

Trajektorie pohybu rukojetí je přizpůsobena přirozeným pohybům lidského těla. Každá rukojeť se pohybuje nezávisle na sobě - z těchto důvodů jsou svaly na obou stranách těla trénovány a izolovány rovnoměrně a rovnoměrně.