Posilovací stroj Horizontal Row

volitelný horizontální posilovač síly, navržený pro efektivní trénink zadních svalů. Odolná trubka s oválným rámem s technologií práškového lakování nabízí maximální trvanlivost pro komerční použití v tělocvičnách. Pohodlné čalounění poskytuje stabilní základnu pro vaše cvičení. Protiskluzové rukojeti, nízkoprofilový design věže, kompaktní velikost a přizpůsobitelné barvy rámu a čalounění poskytují stylový vzhled vaší tělocvičně. Stoh závaží o hmotnosti 104 kg poskytne odolnost začátečníkům i profesionálům.

 
 
 
Můžeme doručit do:
18.3.2021
2 týdny
Kód: EVSCPC2019
Značka: EVOLVE
43 818 Kč
Kategorie: Posilovací stroje
Záruka: 2 roky
1287 selectorized horizontal row
ZdarmaZdarma

ERGONOMICKÝ DESIGN

 

Ergonomický design dokonale zapadá do anatomie lidského těla, zajišťuje správnou polohu těla a stabilizuje klouby během tréninku. Rukojeti a plošina pro nohy jsou pokryty protiskluzovým vzorem, který zajišťuje maximální stabilitu a bezpečnost cvičení.

 

BEZPEČNÉ A SNADNÉ POUŽITÍ

Stohy závaží všech selektorovaných posilovacích strojů jsou zcela zakryty neprůhlednými plastovými kryty, aby byla zajištěna maximální bezpečnost cvičení a nabídl atraktivní vzhled. Odpor se snadno mění - stačí zasunout kolík do požadované hmotnosti. Každá závaží je pokryta další vrstvou odolnou proti korozi.

 

FUNKČNOST

Integrované úložiště umožňuje uživatelům mít láhev s vodou, hudební přehrávač, mobilní telefon nebo jiné příslušenství na dosah. Štítky zobrazují, na které svalové skupiny se tento trenér zaměřuje, a ukazují správnou polohu a pohyb těla, aby uživatelé mohli správně provádět cvičení.

 

ERGONOMICKÉ ČALOUNĚNÍ

Měkké a pohodlné čalounění je vyplněno hustou odolnou pěnou, která je odolná proti deformaci. Pěna je potažena vysoce kvalitní PU kůží. Dodatečná ochranná vrstva chrání před opotřebením a lze ji snadno vyměnit.

 

ODOLNÝ RÁM

Rám je svařen z oválných trubek s práškovým nástřikem. Práškové lakování je odolné proti třískám, nabízí odvážnou, rovnoměrnou barvu a ochranu proti korozi. Selektivní posilovací stroje Evolve jsou určeny pro domácí uživatele, kteří hledají kvalitní nebo profesionální tělocvičny, jakékoli komerční fitness zařízení na vojenských základnách, hotely, ubytovny, rehabilitační centra.

 

SKVĚLÁ VOLBA PRO ODBORNÉ POUŽITÍ

Posilte svou posilovnu vybavením, které odpovídá image vaší značky. Objednejte si zařízení Evolve hned teď a my jej na vaši žádost přizpůsobíme vašemu barevnému schématu interiéru a přizpůsobíme barvy rámu a čalounění tak, aby odpovídaly vašemu interiéru. Řešení, na které jste čekali - vybavení přizpůsobené vašim potřebám. Vyberte si vysoce kvalitní fitness vybavení, které je extrémně odolné v komerčním prostředí a doplňuje vaše barevné schéma.

 

HLAVNÍ VÝHODY

Vestavěné úložiště,

Nálepka s instrukcemi na cvičení,

Stoh kryté váhy,

Dodatečná ochranná vrstva čalounění,

Odolné podlahové chrániče,

Protiskluzová plošina,

Přizpůsobte barvy rámu a čalounění,

Nízkoprofilový design věže

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Rozměry 1480 x 1020 x 1853 mm
Hmotnost 218 kg
Záruka 2 roky
Kód produktu EV-SC-PC-2019
Hmotnost zásobníku 104 kg