Posilovací stroj Biceps Curl

volitelný posilovač síly paže pro efektivní bicepsové tréninky. Nastavitelná výška sedadla vyhovuje různým potřebám. Pohodlné čalounění poskytuje stabilní základnu pro vaše cvičení. Protiskluzové rukojeti, nízkoprofilový design věže, kompaktní velikost a přizpůsobitelné barvy rámu a čalounění poskytují stylový vzhled vaší tělocvičně a zajišťují dlouhou životnost.

Můžeme doručit do:
18.3.2021
2 týdny
Kód: EVSCPC2007
Značka: EVOLVE
36 979 Kč
Kategorie: Posilovací stroje
Záruka: 2 roky
1260 selectorized biceps curl
ZdarmaZdarma
 
 • ERGONOMICKÝ DESIGN

  Ergonomický design dokonale zapadá do anatomie lidského těla, zajišťuje správnou polohu těla a stabilizuje klouby během tréninku. Nastavitelná loketní opěrka a sedadlo pomáhají uživatelům zvolit optimální polohu cvičení, aby vyhovovaly různým potřebám. Snadno použitelné nastavovací rukojeti jsou namalovány v jasně červené barvě, což usnadňuje jejich identifikaci a rozpoznání.

 • BEZPEČNÉ A SNADNÉ POUŽITÍ

  Stohy závaží všech selektorovaných posilovacích strojů jsou zcela zakryty neprůhlednými plastovými kryty, aby byla zajištěna maximální bezpečnost cvičení a nabídl atraktivní vzhled. Odpor se snadno mění - stačí zasunout kolík do požadované hmotnosti. Každá závaží je pokryta další korozivzdornou vrstvou.

 • FUNKČNOST

  Integrované úložiště umožňuje uživatelům mít láhev s vodou, hudební přehrávač, mobilní telefon nebo jiné příslušenství na dosah. Štítky zobrazují, na které svalové skupiny se tento trenér zaměřuje, ukazují správnou polohu a pohyb těla, aby uživatelé mohli správně cvičit.

 • ERGONOMICKÉ ČALOUNĚNÍ

  Měkké a pohodlné čalounění je vyplněno hustou odolnou pěnou, která je odolná proti deformaci. Pěna je potažena vysoce kvalitní PU kůží. Dodatečná ochranná vrstva chrání před opotřebením a lze ji snadno vyměnit.

 • ODOLNÝ RÁM

  Rám je svařen z oválných trubek s práškovým nástřikem. Práškové lakování je odolné proti třískám, nabízí odvážnou, rovnoměrnou barvu a ochranu proti korozi. Selektivní posilovací stroje Evolve jsou určeny pro domácí uživatele, kteří hledají kvalitní nebo profesionální tělocvičny, jakékoli komerční fitness zařízení na vojenských základnách, hotely, ubytovny, rehabilitační centra.

 • SKVĚLÁ VOLBA PRO ODBORNÉ POUŽITÍ

  Posilte svou posilovnu vybavením, které odpovídá image vaší značky. Objednejte si zařízení Evolve hned teď a my jej na vaši žádost přizpůsobíme vašemu barevnému schématu interiéru a přizpůsobíme barvy rámu a čalounění tak, aby odpovídaly vašemu interiéru. Řešení, na které jste čekali - vybavení přizpůsobené vašim potřebám. Vyberte si vysoce kvalitní fitness vybavení, které je extrémně odolné v komerčním prostředí a doplňuje vaše barevné schéma.

 • TECHNICKÉ SPECIFIKACE

  Rozměry 1245 x 1020 x 1500 mm
  Hmotnost 178 kg
  Záruka 2 roky
  Kód produktu EV-SC-PC-2008
  Hmotnost zásobníku 86 kg