Posilovací stroj Abdominal

selektorizovaný posilovací stroj na břišní tíhu, navržený pro efektivní tréninky. Nastavitelná loketní opěrka umožňuje uživatelům přizpůsobit trenažér jejich výšce a zvolit optimální tréninkovou polohu. Extrémně odolný oválný rám nabízí stylový design a dlouhou životnost v komerčním prostředí. Pohodlné čalounění poskytuje stabilní základnu pro vaše cvičení. 

Protiskluzová opěrka nohou, nízkoprofilový design věže, kompaktní velikost a přizpůsobitelné barvy rámu a čalounění poskytují stylový vzhled vaší tělocvičně. Stoh závaží o hmotnosti 86 kg poskytne odolnost začátečníkům i profesionálům.

Můžeme doručit do:
17.3.2021
2 týdny
Kód: EVSCPC2009
Značka: EVOLVE
40 077 Kč
Kategorie: Posilovací stroje
Záruka: 2 roky
1266 selectorized abdominal
Tip
ZdarmaZdarma
 

 

ERGONOMICKÝ DESIGN

Ergonomický design dokonale zapadá do anatomie lidského těla, zajišťuje správnou polohu těla a stabilizuje klouby během tréninku. Podnožka je pokryta protiskluzovým vzorem, který zajišťuje maximální stabilitu a bezpečnost cvičení. Nastavitelná loketní opěrka pomáhá uživatelům zvolit optimální polohu cvičení, aby vyhovovala různým potřebám. Snadno použitelné nastavovací rukojeti a čepy jsou namalovány v jasně červené barvě, což usnadňuje jejich identifikaci a rozpoznání.

 

BEZPEČNÉ A SNADNÉ POUŽITÍ

Stohy závaží všech selektorovaných posilovacích strojů jsou zcela zakryty neprůhlednými plastovými kryty, aby byla zajištěna maximální bezpečnost cvičení a nabídl atraktivní vzhled. Odpor se snadno mění - stačí zasunout kolík do požadované hmotnosti. Každá závaží je pokryta další vrstvou odolnou proti korozi.

 

FUNKČNOST

Integrované úložiště umožňuje uživatelům mít láhev s vodou, hudební přehrávač, mobilní telefon nebo jiné příslušenství na dosah. Štítky zobrazují, na které svalové skupiny se tento trenér zaměřuje, a ukazují správnou polohu a pohyb těla, aby uživatelé mohli správně provádět cvičení.

 

ERGONOMICKÉ ČALOUNĚNÍ

Měkké a pohodlné čalounění je vyplněno hustou odolnou pěnou, která je odolná proti deformaci. Pěna je potažena vysoce kvalitní PU kůží. Dodatečná ochranná vrstva chrání před opotřebením a lze ji snadno vyměnit.

 

ODOLNÝ RÁM

Rám je svařen z oválných trubek s práškovým nástřikem. Práškové lakování je odolné proti třískám, nabízí odvážnou, rovnoměrnou barvu a ochranu proti korozi. Selektivní posilovací stroje Evolve jsou určeny pro domácí uživatele, kteří hledají kvalitní nebo profesionální tělocvičny, jakékoli komerční fitness zařízení na vojenských základnách, hotely, ubytovny, rehabilitační centra.

 

SKVĚLÁ VOLBA PRO ODBORNÉ POUŽITÍ

Posilte svou posilovnu vybavením, které odpovídá image vaší značky. Objednejte si zařízení Evolve hned teď a my jej na vaši žádost přizpůsobíme vašemu barevnému schématu interiéru a přizpůsobíme barvy rámu a čalounění tak, aby odpovídaly vašemu interiéru. Řešení, na které jste čekali - vybavení přizpůsobené vašim potřebám. Vyberte si vysoce kvalitní fitness vybavení, které je extrémně odolné v komerčním prostředí a doplňuje vaše barevné schéma.

 

HLAVNÍ VÝHODY

Vestavěné úložiště,

Nálepka s instrukcemi na cvičení,

Nastavitelná poloha,

Dodatečná ochranná vrstva čalounění,

Odolné podlahové chrániče,

Krytý zásobník hmotnosti,

Přizpůsobte barvy rámu a čalounění,

Nízkoprofilový design věže

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Rozměry 900 x 1210 x 1500 mm
Hmotnost 216 kg
Záruka 2 roky
Kód produktu EV-SC-PC-2009
Hmotnost zásobníku 86 kg