Plate Loaded Rear Kick

trenér pro trénink hýždě. Pohodlná neklouzavá platforma pro nohy, měkká podpora nohou a hrudníku a stylový design osloví i ty nejnáročnější uživatele. Ideální pro použití v komerčních sportovních klubech a tělocvičnách.

Můžeme doručit do:
18.3.2021
2 týdny
Kód: EVPLSH007
Značka: EVOLVE
31 689 Kč
Kategorie: Posilovací trenažéry
Záruka: 2 roky
evolve EV PL SH 007
ZdarmaZdarma

ODOLNÝ RÁM

Rám s práškovým nástřikem zajišťuje rovnoměrnou, jasnou barvu, elegantní lesk a odolnost proti vlhkosti, rzi a poškrábání. Nohy potažené měkkým PVC chrání podlahu před poškozením a zaručují stabilitu trenažéru.

FUNKČNÍ DESIGN

Zvýšená zakřivená protiskluzová podpora nohou vám umožňuje zvolit různé polohy nohou, a tak trénovat a snadněji izolovat potřebné svaly nohou nebo hýždí. Pohodlné protiskluzové rukojeti a měkké podpěry hrudníku a nohou zajišťují bezpečnost a stabilitu během tréninku.

ERGONOMICKÉ ČALOUNĚNÍ

Měkké, pohodlné průmyslové čalounění vyrobené z odolné umělé kůže a polstrované hustou odolnou pěnou, která je maximálně odolná proti deformaci.

PŘIZPŮSOBTE BARVU SVÉMU SPORTOVNÍMU KLUBU

Kupte si sportovní vybavení, které odpovídá image vaší značky. Vytvořte vizuálně přitažlivý dojem s vybranými barvami, protože nákupem většího množství můžeme přizpůsobit barvy trenérů Evolve vašim potřebám. Vyberte si špičkové fitness vybavení, které vydrží nejen neustálé intenzivní tréninky v komerčním prostředí, ale je také přizpůsobeno barevnému rozsahu vašeho interiéru.