Plate Loaded Lunge

vestavěný cvičební stroj s volnými váhami pro posílení svalů nohou.

Můžeme doručit do:
18.3.2021
2 týdny
Kód: EVPLSH023
Značka: EVOLVE
32 650 Kč
Kategorie: Posilovací trenažéry
Záruka: 2 roky
evolve itupstu squat treniruoklis
ZdarmaZdarma

ERGONOMICKÝ DESIGN

Ergonomický design se perfektně přizpůsobí tělu uživatele a pomáhá zajistit správnou polohu a stabilizovat klouby po celou dobu cvičení. Nastavitelné sedadlo usnadňuje přizpůsobení trenéra různým potřebám a složení těla uživatelů a snadno se používají jasně červené ovladače nastavení.

ODOLNÝ RÁM

Rám s práškovým nástřikem zajišťuje rovnoměrnou, jasnou barvu, elegantní lesk a odolnost proti vlhkosti, rzi a poškrábání. Nohy potažené měkkým PVC chrání podlahu před poškozením a zaručují stabilitu trenažéru.

FUNKČNÍ DESIGN

Pohodlné rukojeti v protiskluzovém provedení zajišťují bezpečnost a stabilitu během tréninku.

ERGONOMICKÉ ČALOUNĚNÍ

Měkké, pohodlné průmyslové čalounění vyrobené z odolné umělé kůže a polstrované hustou odolnou pěnou, která je maximálně odolná proti deformaci.

PŘIZPŮSOBTE BARVU SVÉMU SPORTOVNÍMU KLUBU

Kupte si sportovní vybavení, které odpovídá image vaší značky. Vytvořte vizuálně přitažlivý dojem s vybranými barvami, protože nákupem většího množství můžeme přizpůsobit barvy trenérů Evolve vašim potřebám. Vyberte si špičkové fitness vybavení, které vydrží nejen neustálé intenzivní tréninky v komerčním prostředí, ale je také přizpůsobeno barevnému rozsahu vašeho interiéru.