Plate Loaded Low Row

horizontální trakční trenažér s volnými závažími pro posílení dolní části zad a bederních svalů. Ergonomický design je přizpůsoben anatomii člověka a umožňuje pohodlný trénink. Výškově nastavitelné sedadlo umožní uživateli trénovat jakoukoli výšku a držáky závaží ušetří místo a bezpečně uloží kotouče hmotnosti.

Můžeme doručit do:
18.3.2021
2 týdny
Kód: EVPLSH004
Značka: EVOLVE
34 934 Kč
Kategorie: Posilovací trenažéry
Záruka: 2 roky
evolve EV PL SH 004
ZdarmaZdarma

ERGONOMICKÝ DESIGN

Ergonomický design se perfektně přizpůsobí tělu uživatele a pomáhá zajistit správnou polohu a stabilizovat klouby po celou dobu cvičení. Nastavitelné sedadlo usnadňuje přizpůsobení trenéra různým potřebám a složení těla uživatelů a snadno se používají jasně červené ovladače nastavení.

ODOLNÝ RÁM

Rám s práškovým nástřikem zajišťuje rovnoměrnou, jasnou barvu, elegantní lesk a odolnost proti vlhkosti, rzi a poškrábání. Nohy potažené měkkým PVC chrání podlahu před poškozením a zaručují stabilitu trenažéru.

FUNKČNÍ DESIGN

Integrované 4 držáky pro uložení hmotnosti - odpor můžete snadno změnit, protože závaží budou vždy na dosah. Pohodlné rukojeti v protiskluzovém provedení zajišťují bezpečnost a stabilitu během tréninku.

ERGONOMICKÉ ČALOUNĚNÍ

Měkké, pohodlné průmyslové čalounění vyrobené z odolné umělé kůže a polstrované hustou odolnou pěnou, která je maximálně odolná proti deformaci. Velké opěradlo je vhodné pro uživatele různých výšek a snižuje zátěž během cvičení.

PŘIZPŮSOBTE BARVU SVÉMU SPORTOVNÍMU KLUBU

Kupte si sportovní vybavení, které odpovídá image vaší značky. Vytvořte vizuálně přitažlivý dojem s vybranými barvami, protože nákupem většího množství můžeme přizpůsobit barvy trenérů Evolve vašim potřebám. Vyberte si špičkové fitness vybavení, které vydrží nejen neustálé intenzivní tréninky v komerčním prostředí, ale je také přizpůsobeno barevnému rozsahu vašeho interiéru.