Plate Loaded Leg - Press

trenažér Evolve LEG PRESS je vyroben z nejkvalitnější oceli. Moderní a inovativní design je ideální pro začátečníky i profesionály v komerčním sportovním klubu.

Můžeme doručit do:
18.3.2021
2 týdny
Kód: EVPLPT116
Značka: EVOLVE
46 264 Kč
Kategorie: Posilovací trenažéry
Záruka: 2 roky
evolve EV PL PT 116
ZdarmaZdarma

ODOLNÝ RÁM

Rám s práškovým nástřikem zajišťuje rovnoměrnou, jasnou barvu, elegantní lesk a odolnost proti vlhkosti, rzi a poškrábání. Nohy potažené měkkým PVC chrání podlahu před poškozením a zaručují stabilitu trenažéru. Kolejnice s lineárními ložisky zajišťují hladký prokluz a snižují tření a tlumí hluk generovaný během tréninku.

FUNKČNÍ DESIGN

Integrované 4 držáky pro uložení hmotnosti - odpor můžete snadno změnit, protože závaží budou vždy na dosah. Zvýšená zakřivená protiskluzová podpora nohou vám umožňuje zvolit různé polohy nohou, a tak trénovat a snadněji izolovat potřebné svaly nohou nebo hýždí. Pohodlné rukojeti usnadňují přípravu na cvičení, nastupování a vystupování z trenažéru a zajišťují bezpečnost zajištěním platformy během tréninku.

ERGONOMICKÉ ČALOUNĚNÍ

Měkké, pohodlné průmyslové čalounění vyrobené z odolné umělé kůže a polstrované hustou odolnou pěnou, která je maximálně odolná proti deformaci. Velké opěradlo je vhodné pro uživatele různých výšek a snižuje zátěž během cvičení.

PŘIZPŮSOBTE BARVU SVÉMU SPORTOVNÍMU KLUBU

Kupte si sportovní vybavení, které odpovídá image vaší značky. Vytvořte vizuálně přitažlivý dojem s vybranými barvami, protože nákupem většího množství můžeme přizpůsobit barvy trenérů Evolve vašim potřebám. Vyberte si špičkové fitness vybavení, které vydrží nejen neustálé intenzivní tréninky v komerčním prostředí, ale je také přizpůsobeno barevnému rozsahu vašeho interiéru.