Plate Loaded Hack Squat

trenér dřepů pro trénink svalů nohou. Držáky závaží šetří místo a umožňují vám bezpečně ukládat závaží na dobře přístupné místo, aby byla změna odporu ještě jednodušší. Stylový design a nejvyšší kvalita, vhodné pro použití v komerčních sportovních klubech a tělocvičnách.

Můžeme doručit do:
18.3.2021
2 týdny
Kód: EVPLSH009
Značka: EVOLVE
47 576 Kč
Kategorie: Posilovací trenažéry
Záruka: 2 roky
evolve EV PL SH 009
ZdarmaZdarma

ODOLNÝ RÁM

Rám s práškovým nástřikem zajišťuje rovnoměrnou, jasnou barvu, elegantní lesk a odolnost proti vlhkosti, rzi a poškrábání. Nohy potažené měkkým PVC chrání podlahu před poškozením a zaručují stabilitu trenažéru. Kolejnice s lineárními ložisky zajišťují hladký prokluz a snižují tření a tlumí hluk generovaný během tréninku.

FUNKČNÍ DESIGN

Integrované 4 držáky pro uložení hmotnosti - odpor můžete snadno změnit, protože závaží budou vždy na dosah. Velká protiskluzová opěrka nohou vám umožňuje zvolit různé polohy nohou, a tak trénovat a snadněji izolovat potřebné svaly nohou nebo hýždí. Pohodlné protiskluzové rukojeti zajišťují bezpečnost a stabilitu během tréninku a umožňují vám pohodlně a efektivně uzamknout opěradlo po cvičení.

ERGONOMICKÉ ČALOUNĚNÍ

Měkké, pohodlné průmyslové čalounění vyrobené z odolné umělé kůže a polstrované hustou odolnou pěnou, která je maximálně odolná proti deformaci. Velké opěradlo je vhodné pro uživatele různých výšek a snižuje zátěž během cvičení.

PŘIZPŮSOBTE BARVU SVÉMU SPORTOVNÍMU KLUBU

Kupte si sportovní vybavení, které odpovídá image vaší značky. Vytvořte vizuálně přitažlivý dojem s vybranými barvami, protože nákupem většího množství můžeme přizpůsobit barvy trenérů Evolve vašim potřebám. Vyberte si špičkové fitness vybavení, které vydrží nejen neustálé intenzivní tréninky v komerčním prostředí, ale je také přizpůsobeno barevnému rozsahu vašeho interiéru.