Evolve Home Upright Bike EV-HB-B20

cyklistické kolo pro domácí použití - snadno použitelný, jasný LCD displej, 20 tréninkových programů, 32 úrovní odporu, obrovské vertikálně a horizontálně nastavitelné sedadlo a mnoho dalších užitečných funkcí.

Můžeme doručit do:
18.3.2021
2 týdny
Kód: EV-HB-B20
Značka: EVOLVE
18 387,20 Kč –24 % 13 999 Kč
Kategorie: Ostatní cardio
Záruka: 2 roky
evolve dviratis treniruoklis su lcd konsole (5)
ZdarmaZdarma 18 387,20 Kč –24 %

Simulátor kola -   LCD konzole


 


MĚŘENÍ RYTMU SRDCE

Senzory srdečního tepu zabudované do rukojetí vám umožní sledovat a udržovat váš srdeční rytmus ve správné oblasti a usnadnit spálení správného množství kalorií nebo posílení srdce a cév.

 

PŘÍPADY A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Během tréninku se můžete občerstvit svým oblíbeným nápojem, protože láhev bude vždy na dosah. Integrováno je také pohodlné a robustní pouzdro pro telefony nebo tablety.
 

 

9 kg SETRVAČNÍK

 

9 kg setrvačník je navržen tak, aby udržoval trvanlivost, spolehlivost a minimální údržbu. Poskytuje hladké tréninky.

MAXIMÁLNÍ UŽIVATELSKÁ HMOTNOST - 150 kg

Robustní rám je vyroben z vysoce kvalitních materiálů vhodných pro domácí použití, takže spolehlivě vydrží hmotnost uživatele až 150 kg.

DOPRAVNÍ KOLA 

Integrovaná transportní kolečka jsou pohodlný způsob, jak po cvičení snadno přemístit trenažér na skladovací místo.LCD KONZOLA

LCD obrazovka pomáhá získat všechny potřebné informace o tréninku: čas, vzdálenost, kalorie, rychlost, úroveň, watty, srdeční frekvenci. Podrobné údaje pomohou udržet motivaci a dosáhnout sportovních cílů.

20 TRÉNINKOVÝCH PROGRAMŮ

Jasná a uživatelsky přívětivá obrazovka se obsluhuje mimořádně snadno. Široký výběr cvičení vám umožní optimalizovat vaše cvičení a přizpůsobit je vašim potřebám. Stisknutím jednoho tlačítka si můžete vybrat z přednastavených, manuálních nebo programů rychlého spuštění.

32 ÚROVNĚ INTENZITY

Spalte ještě více kalorií a rozjasněte svaly úpravou intenzity tréninku - 32 úrovní odporu poskytuje dostatek prostoru i pro ty nejnáročnější uživatele.

NASTAVITELNÉ SEDADLO

Zvětšené, ultra měkké sedlo kola je nastavitelné vertikálně i horizontálně. Toto řešení vám umožní maximálně přizpůsobit situaci potřebám uživatele a zajistí pohodlné tréninky i po dlouhou dobu šlapání.