Domácí běžecký pás EVOLVE EV-HT-6132

Běžecký pás Evolve je ideální pro použití v komerčních tělocvičnách, rehabilitacích, lázních, firemních, hotelových tělocvičnách a podobně. Výkonný 4 hp max. motor roztáčí běžecký pás až na 22 km / h. Robustní rám vydrží zatížení až 150 kg. Existuje mnoho programů, včetně měření tělesného tuku, které uživatelům pomáhají snáze sledovat pokrok.

8 týdny
Kód: EV-HT-6132
Značka: EVOLVE
58 379,10 Kč –25 % 43 999 Kč
Kategorie: Běžecké pásy
Záruka: 2 roky a 5 let na motor
Domácí běžecký pás EVOLVE EV-HT-6132
Tip
ZdarmaZdarma 58 379,10 Kč –25 %

Popis běžeckého pásu Evolve EV-HT-6132

40 TRÉNINKOVÝCH PROGRAMŮ

Široký výběr cvičení vám umožní optimalizovat vaše cvičení a přizpůsobit je vašim potřebám. Stisknutím jednoho tlačítka si můžete vybrat z přednastavených, manuálních nebo programů rychlého spuštění. 3 programy uživatelského nastavení vám umožní efektivněji dosáhnout sportovních cílů a program Body Fat Program vám pomůže sledovat průběh vašeho cvičení.

LED KONZOLA

Sledujte všechny nejdůležitější informace o tréninku: čas, kalorie, vzdálenost, rychlost, srdeční frekvence. Podrobné údaje pomohou udržet motivaci a dosáhnout sportovních cílů. Jasná a uživatelsky přívětivá obrazovka se obsluhuje mimořádně snadno.

DOPRAVNÍ KOLA

Integrovaná transportní kolečka jsou pohodlným způsobem, jak po cvičení snadno přemístit běžecký pás na skladovací místo.

PŘÍPAD A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Můžete se kdykoli během tréninku osvěžit svým oblíbeným nápojem, protože láhev a veškeré potřebné příslušenství budete mít vždy na dosah ruky.

MĚŘENÍ SRDCE

Integrované snímače srdečního tepu na rukojeti vám umožní zaměřit a udržovat váš srdeční rytmus ve správné oblasti a usnadnit spálení správného množství kalorií nebo posílení srdce a cév.

MAXIMÁLNÍ UŽIVATELSKÁ HMOTNOST - 150 KG

Rám je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a vydrží maximálně 150 kg.

ÚROVEŇ 0-15% ELEKTRONICKÉ NASTAVITELNÝ SKLON

Upravte se elektronicky do kopce až o 15% a spalte ještě více kalorií. Dost pro lehké procházky a intenzivnější kardio cvičení.

MAXIMÁLNÍ RYCHLOST - ČISTÁ 22 KM / H

Pohodlné elektronické ovládání rychlosti pro začátečníky i pokročilé nadšence rychlosti a intenzivního kardio tréninku.

KOMPAKTNÍ VELIKOST SKLÁDÁNÍ

Po tréninku lehce zvedněte běžeckou plošinu a odveďte kola na určené místo.

SOFT DROP SYSTÉM

Při přípravě běžeckého trenažéru již nebudete muset poranit záda a ohnout se. Stačí stisknout rukojeť, uvolnit plošinu a systém Soft Drop spustí plošinu pomalu a jemně, aniž by došlo k poškození podlahy.

6 BODOVÝ DEPRECIAČNÍ SYSTÉM

Integrovaný tlumicí systém snižuje a rozptýlí počáteční sílu nárazu během kroku a poskytuje dostatečně silnou podporu pro pohodlný odpor. Platforma dokonale simuluje běh na přírodních površích a stabilitu.

MOTOR

Střídavý motor je mimořádně ekonomický a šetří elektřinu, takže je ideální pro komerční použití. Robustní motor nevydává téměř žádný zvuk ani při plné kapacitě a automaticky reguluje teplotu.

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Rozměry

1925 x 925 x 1470 mm

Hmotnost

106 kg

Záruka

2 roky

Typ motoru

AC

Výkon motoru

4 HP

Rychlost

0,5-22 km / h

Sklon

0-15%

Řídicí panel

7 LED oken dot matrix

Monitor srdečního tepu

?

Držák na láhev

?

Držák na mobilní telefon

?

Rozměry pásu

153 x 55 cm

Senzory srdečního tepu na rukojeti

?

Maximální hmotnost uživatele

150 kg

Programy

40

Přepravní kola

?

Fanoušek

X