Chrome Dumbbell Set - 2 x 1 kg, 2 kg, 3 kg, 4 kg, 5 kg, 6 kg, 7 kg, 8 kg, 9 kg, 10 kg

Profesionální chromované činky s reflexním povrchem, ergonomicky zakřivenou, vroubkovanou rukojetí a vyrytým logem poskytují moderní vzhled nastavení tělocvičny a umožňují uživatelům trénovat stylově. Odolný proti odštěpování, praskání, odlupování. K dispozici od 1 do 10 kg v krocích po 1 kg.

Můžeme doručit do:
17.3.2021
2 týdny
Kód: EDSCDS110
Značka: EVOLVE
10 806 Kč
Kategorie: Činky
Záruka: 2 roky
534 chrome dumbbell set 2 x 1 kg 2 kg 3 kg 4 kg 5 kg 6 kg 7 kg 8 kg 9 kg 10 kg
ZdarmaZdarma

CHROMOVANÝ POVRCH

 

Vysoce reflexní chromovaný povlak dodává nádech moderního designu a vytváří vizuální dopad v profesionálním i domácím prostředí tělocvičny. Chrání také kov před rzí, poškozením a je odolný proti odštěpování, praskání nebo odlupování.

 

FUNKČNOST

Ergonomicky zakřivená rukojeť se pohodlně vejde do dlaně, zatímco vroubkovaný vzor poskytuje silné uchopení a zabraňuje sklouznutí činek během tréninku. Tyto vlastnosti poskytují maximální pohodlí a bezpečnost.

 

VÝJimečná trvanlivost

Chromované činky Evolve jsou vyrobeny z odolného odlitku ze slitiny kovů, který je odolný a odolný proti korozi a deformaci. Přesné lití zajišťuje maximální vyvážení a přesnost rozměrů. Činky Evolve jsou určeny pro jakékoli komerční fitness zařízení ve vojenských základnách, hotelech, ubytovnách, rehabilitačních centrech nebo domácích uživatelích, které hledají kvalitní nebo profesionální tělocvičny.

 

OZNAČENÍ LOGA A HMOTNOSTI

Logo značky a čísla hmotnosti jsou trvale vyryta na místě - tato metoda zajišťuje čistý řez bez jakýchkoli zavěšených dlah. Tato metoda zajišťuje stylový vzhled, který v průběhu času nezmizí.

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Trvale vyryté logo a indikace hmotnosti

Vroubkované rukojeti poskytují skvělé uchopení

Ergonomicky tvarované, tvrdě chromované rukojeti

Elegantní, stylový chromovaný povrch odolný proti korozi