Cast Iron Kettlebell Set - 4 kg, 6 kg, 8 kg, 12 kg, 16 kg, 20 kg, 24 kg, 28 kg, 32 kg

Plochá základna kvasu zajišťuje maximální stabilitu a protiskluzové rukojeti umožňují pevné uchopení během cvičení. Průměr kvassové rukojeti se také liší v závislosti na hmotnosti kvasu. Díky barevnému označení na rukojeti můžete snadno oddělit váhu i na první pohled.

Můžeme doručit do:
18.3.2021
2 týdny
Kód: EKBCIK432
Značka: EVOLVE
11 069 Kč
Kategorie: Činky
Záruka: 2 roky
5576a1 997b008808384517a01c4ebe53c0cc22 mv2
ZdarmaZdarma

Vyjimečná trvanlivost

Pevná slitina železa je odolná a odolná proti deformaci a pevný odlitek zajišťuje maximální přesnost rozměrů a pevnou strukturu. Tyto kvasy si zachovají svůj tvar i po dlouhé době intenzivního používání. Díky svým výjimečným vlastnostem je vhodný nejen pro osobní použití, ale také pro sportovní kluby, vojenské základny, hotely a další typy komerčních tělocvičen.

FUNKČNOST A POHODLÍ

Povrch rukojeti je nesmírně důležitý. Dokonale tvarované, vyvážené a hladké rukojeti se strukturovaným povrchem se pohodlně pevně uchopí, a to i při cvičení, které vyžaduje náhlé pohyby. Drsný povrch dobře drží hořčík, ale lze jej použít i bez křídy.

SKVĚLÁ VÝBĚR PRO RŮZNÉ POTŘEBY

Kvass pomáhá spolehlivě trénovat svaly celého těla během skupinových nebo individuálních silových, funkčních, crossfitových tréninků. Evolve kvass lze zakoupit v různých velikostech, průměrech a tloušťkách rukojetí od 4 kg do 32 kg. Ploché dno kvasu poskytuje maximální stabilitu a zajišťuje, že se kvas nelepí na podlahu nebo jiný vyhrazený povrch.

SNADNÁ ZMĚNA ODPORU MEZI CVIČENÍMI

Tyto kvasy Evolve mají na rukojeti barevné kódování, které vám umožní na první pohled oddělit váhu, takže si můžete rychle a pohodlně vybrat, co potřebujete. Kvasovaný prášek zajišťuje rovnoměrné pokrytí barev a spolehlivě chrání před poškrábáním a rzí.