Běžecký pás Evolve - EV-HT-175

Běžecký pás Evolve pro domácí použití s ​​výkonným motorem, který dosahuje maxima 2,25 hp. Životnost je zaručena 2letou zárukou a motor má 5letou záruku. Maximální rychlost 16 km / h a elektronicky nastavitelný sklon. 

Perfektní jak pro lehké procházky, tak pro intenzivnější kardio cvičení. Jasná a snadno použitelná obrazovka zobrazuje všechny základní informace o tréninku a kontakty na měření srdeční frekvence a 40 tréninkových programů (včetně uživatelského nastavení a měření tělesného tuku) vám pomohou dosáhnout vašich sportovních cílů. 

Robustní rám vydrží zatížení až 100 kg, sklopí se nahoru a je-li to nutné pro delší skladování, lze jej sklopit až do výšky 25 cm!

8 týdny
Kód: EV-HT-175
Značka: EVOLVE
20 906,60 Kč –23 % 15 999 Kč
Kategorie: Běžecké pásy
Záruka: 2 roky a 5 let na motor
evolve ev ht 175 begimo takelis (1)
ZdarmaZdarma 20 906,60 Kč –23 %

Popis běžeckého pásu Evolve EV-HT-175


LED KONZOLA

Sledujte všechny nejdůležitější informace o tréninku: čas, kalorie, vzdálenost, rychlost, srdeční frekvence. Podrobné údaje pomohou udržet motivaci a dosáhnout sportovních cílů. Jasná a uživatelsky přívětivá obrazovka se obsluhuje mimořádně snadno.

40 TRÉNINKOVÝCH PROGRAMŮ

Široký výběr cvičení vám umožní optimalizovat vaše cvičení a přizpůsobit je vašim potřebám. Stisknutím jednoho tlačítka si můžete vybrat z přednastavených, manuálních nebo programů rychlého spuštění. 3 programy uživatelského nastavení vám umožní efektivněji dosáhnout sportovních cílů a program Body Fat Program vám pomůže sledovat průběh vašeho cvičení.

 SYSTÉM ODSTRANĚNÍ

Integrovaný tlumicí systém snižuje a rozptýlí počáteční sílu nárazu během kroku a poskytuje dostatečně silnou podporu pro pohodlný odpor. Platforma dokonale simuluje běh na přírodních površích a stabilitu.

 


 

 

MAXIMÁLNÍ RYCHLOST - 16 KM / H

Pohodlné elektronické ovládání rychlosti pro začátečníky i milovníky intenzivnějších tréninků. Robustní  motor s maximálním výkonem 2,25 hp  běží tiše i při maximálním výkonu.

MAXIMÁLNÍ UŽIVATELSKÁ HMOTNOST - 100 KG

Rám je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a vydrží maximálně 100 kg. Tato vlastnost je také indikátorem trvanlivosti rámu, což naznačuje trvanlivost a kvalitu materiálů.

 

12 STUPEŇ ÚROVNĚ

Upravte elektronicky stoupání do 12 úrovní a spalte ještě více kalorií. To bude stačit na snadné procházky pro začátečníky a intenzivní kardio cvičení.

 KOMPAKTNÍ VELIKOST SKLÁDÁNÍ

Po tréninku lehce zvedněte běžeckou plošinu a odveďte kola na určené místo. Pokud plánujete trenér uložit na delší dobu, můžete jej složit ve třech jednoduchých krocích na pouhých 25 cm.

BEZPEČNÁ PLATFORMA - 1250 x 420 mm

Pohodlné platformy poskytnou dostatek prostoru pro pohodlné cvičení jak pro začátečníky, tak pro ty, kteří mají rádi intenzivnější běh.

MĚŘENÍ SRDCE A TLAČÍTKA RYCHLÉ KONTROLY

Integrované snímače srdečního tepu na rukojeti vám umožní zaměřit a udržovat váš srdeční rytmus ve správné oblasti a usnadnit spálení správného množství kalorií nebo posílení srdce a cév. Další tlačítka na rukojeti vám umožní pohodlně ovládat trénink jedním dotykem.

 ZÁRUKA NA MOTOR 5 LET

Robustní  motor s maximálním výkonem 2,25 hp  běží tiše i při maximálním výkonu. Na rozdíl od standardní dvouleté záruky na běžecký pás jiných výrobců je životnost motoru Evolve zaručena dodatečnou  5letou zárukou !

 

 
 

DOPRAVNÍ KOLA

Integrovaná transportní kolečka - po každém tréninku budete moci běžecký pás snadno přemístit do úložného prostoru a ušetřit tak místo.

 

SOFT DROP SYSTÉM

Již se nebudete muset ohýbat, abyste běžecký pás připravili k použití. Klepněte na knoflík, uvolněte plošinu a systém plošinu pomalu a jemně spustí.

 

PŘÍPAD A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Můžete se kdykoli během tréninku osvěžit svým oblíbeným nápojem, protože budete mít láhev a veškeré potřebné příslušenství vždy na dosah ruky.

 


Programú 40

Do kopce  0 - 12%

Rozsah rychlosti  1 - 16 km / h

Výkon motoru  1,75 AG

Maximální hmotnost uživatele  100 kg

Rozměry (ixpxa)  1520 x 690 x 1350 mm

Záruka  2 roky, pro motor - 5 let

Maximální výkon motoru  2,25 HP

Zdroj napájení  230V

Hmotnost  52 kg

Měření srdeční frekvence  ANO 

Pouzdro na láhev  ANO 

Obal na telefon  ANO 

Pulzní senzory na rukojeti  ANO 

Přepravujte kolečka  ANO 

Možnost složení  ANO 

Typ motoru  DC

Čtení na konzole  Do kopce, čas, rychlost, vzdálenost, srdeční frekvence, kalorie

Typ konzoly  LED 

Účel  Pro domácí použití